O nás

O nás

Adresa: Revoluční ul. 8, Ústí nad Labem – v centru města naproti obchodnímu domu Labe, v prvním patře

tel. 475220926

mobil 602149133

e-mail: elbis@elbis.cz

 

Vážení klienti,

děkujeme, že jste navštívili naše stránky.

Naše cestovní kancelář je na trhu cestovního ruchu již více než 20 let. Za tuto dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a jsme připraveni pomoci při výběru Vaší dovolené ať již v tuzemsku či v zahraničí, tak aby jste prožili příjemnou dovolenou dle vašich požadavků. Jsme schopni poradit vám nejen při výběru destinace ale i hotelu, neboť se k nám klienti po dovolené vracejí aby nám sdělili své postřehy, pochvaly a eventuelní kritiku.

Prodáváme zájezdy více než 40 renomovaných CK v celé republice jako např. Neckermann Česká republika, zájezdy s odlety z Prahy, Rakouska, Německa. Prodej zájezdů na poslední chvíli za výhodné ceny od prověřených cestovních kanceláří – např. EXIM TOURS, ESOTRAVEL, CAMPANA, ALEX, ALEXANDRIA, VTT, ANCORA, CANARIATRAVEL, SNAILTRAVEL, DEZKA, AXIA, VIAMARE, BLUE STYLE, KELLNER, MARINETOUR, ADRIALAND, NEV-DAMA, SPORT -S, TRAVELSPORT, IDEAL-TOUR, INEX, CONSULTOUR, AZZURO, BULGARIATOUR,WICIMT a další. Zájezdy na poslední chvíli za lastminutové ceny.

Zájezdy si můžete objednat i v klidu z Vašeho domova. Stačí nás jen kontaktovat telefonicky nebo e-mailem, my prověříme, zda je zájezd volný a peníze můžete převést bankovním převodem.

 

                                                                         Koncesní listina:           Pojištění: